INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Meghan Markle punëson Victoria Beckham, ja çfarë i ka besuar

Meghan Markle punëson Victoria Beckham, ja çfarë i ka besuar

Publikuar më: 18:39 09-04-2019

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka punësuar mikeshën e saj, Victoria Beckham, për interierin e shtëpisë së re të çiftit në Frogmore, Windsor.

Ndryshe nga sa u mendua në fillim, Meghan ka hequr dorë nga idetë e Vicky Charles, ish drejtore dizajni për Soho House. Burime pranë dukeshës thonë se ajo deshiron që të ndihet dora e Victorias në banesën e saj të re, pasi e konsideron stilin e saj unik dhe të pagabueshëm.

Kujtojmë se Dukesha Meghan Markle dhe Princ Harry do të jetojnë të veçuar nga familja mbretërore. Sapo vendimi u bë publik, mediat aluduan se një krisje e thellë raportesh ka ndodhur brenda familjes dhe shkak për këtë mund të jetë bërë sjellja moskokëçarëse dhe egoiste e Meghanit.

Dukesha ka thyer një sërë rregullash të pallatit, dhe është bërë “kryefjalë” e një sërë skandalesh, kryesisht lidhur me familjen e saj, ish-martesën, marrëdhënien me punonjësit brenda pallatit dhe zënkave të vazhdueshme me kunatën e saj, Kate.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0093410015106201
    array(1) { ["section"]=> string(65) "meghan-markle-puneson-victoria-beckham-ja-cfare-i-ka-besuar-91042" }