INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Meghan apo Kate Middleton? Ja kush është influencuesja më e madhe e stilit [FOTO]

Meghan apo Kate Middleton? Ja kush është influencuesja më e madhe e stilit [FOTO]

Publikuar më: 13:14 06-09-2018

Kate Middleton dhe Meghan Markle janë një ndër femrat më me stil për momemtin që shumë shpejt do të kthehen edhe në ikonë mode. Është e pamundur që ti të gjesh një paraqitje të tyre jo dinjitoze dhe të kuruar deri në detaj. Eleganca, hijeshia, sharmi dhe klasi karakterizojnë stilin e tyre.

Por sigurisht që lind pyetja: cila preferohet më shumë nga kritikët e modës dhe cila është influencuesja më e madhe e stilit?

Ndonëse për momemntin po bën më shumë zhurmë Meghan Markle, influencuesja më e madhe në pallatin mbretëror vazhdon të konsiderohet kunata e saj, Kate Middleton. Që kur hyri në familjen mbretërore në 2011-tën, Kate vazhdon të ndikojë fuqishëm preferencat e femrave dhe Meghani, duket, nuk po e përmbys dot nga froni i më të mirës!

kate-middleton-vantage-news-1.jpg

kate-middleton-maternity-style-royal-blues-ss14.jpg495f2d7a8beaba39cd10d337eb840738.jpg

meghan-markle-white-beret-1521676199.jpg

Shop-Meghan-Markle-Style.jpg

meghan-markle-1531304307.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0073111057281494
    array(1) { ["section"]=> string(84) "meghan-apo-kate-middleton-ja-kush-eshte-influencuesja-me-e-madhe-e-stilit-foto-70629" }