INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me siguri se keni vënë re! Risia e fundit e INSTAGRAM është ajo që të gjithë prisnim!

Me siguri se keni vënë re! Risia e fundit e INSTAGRAM është ajo që të gjithë prisnim!

Publikuar më: 20:13 11-04-2018

Zbulojeni tani!

Rrjetet sociale po na bëjnë çdo ditë e më shumë të varur ndaj tyre dhe shumë shpesh nxjerrin risi të reja për të afruar sa më shumë përdorues. Të gjithë jemi fiksuar pas tyre dhe shpesh sjellin risi të ndryshme për të kënaqur përdoruesit e tyre. Aq shumë ndryshime kanë pësuar, saqë tashmë Instagram, SnapChat, Facebook etj, na duken njësoj.

Instagram,rreth një vit më parë na surprizoi me “stories”-foto të cilat qëndrojnë në profilin tuaj vetëm 24 orë. Por këtë herë, do e keni më të lehtë të shihni storyt e të tjerëve në Instagramin tuaj falë risisë së fundit.

Si është kjo? Nëse ju keni postuar një foto në instastory, mund ta shihni direkt “Storyn” e personave që kanë parë foton tuaj thjesht duke klikuar në foton krah emrit të tyre. Sigurisht që kjo vlen vetëm për ata persona që e kanë një foto në storyn e tyre.

Kështu që nuk keni pse të hapni profilin e tyre, për të parë se çfarë fotoje kanë postuar në Instastory.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0072188377380371
    array(1) { ["section"]=> string(63) "me-siguri-se-keni-vene-re-risia-e-fundit-e-instagram-esht-54930" }