INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Me siguri pas veprimit të Xhenit, Bernardit do t’i ikë truri, ajo gjen ngushëllim tek ish-banori i Big Brother pas ndarjes... [FOTO]

Me siguri pas veprimit të Xhenit, Bernardit do t’i ikë truri, ajo gjen ngushëllim tek ish-banori i Big Brother pas ndarjes... [FOTO]

Publikuar më: 16:22 07-12-2017

Një nga ngjarjet në showbizin shqiptar që ka bërë goxha bujë kohët e fundit është ndarja e çiftit Xheni-Bernardi, të cilët e patën fillesën e tyre në shtëpinë e Big Brother.

Dyshja herë pas here në intervista apo rrjetet sociale rindez debatet mbi historinë e tyre dhe këtë ka bërë së fundmi Xheni, me një postim në Insta Story. Mbrëmjen e djeshme, ajo ka treguar se bisedon me Musain, një tjetër ish-banor i “Big Brother Albania”.

“Bisedat tona të gjata!”-ka shkruar Xheni në foton ku ajo shihet duke komunikuar në një videotelefonatë me Musain.

Po Bernardi çfarë do jetë duke menduar tani vallë?

foto_brenda_bernardi.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0016269683837891
    array(1) { ["section"]=> string(131) "me-siguri-pas-veprimit-te-xhenit-bernardit-do-t-i-ike-truri-ajo-gjen-ngushellim-tek-ish-banori-i-big-brother-pas-ndarjes-foto-44234" }