INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sara i thotë je shumë e lodhshme, por Lori Hoxha ka një përgjigje për të! Ia kthen kështu [FOTO]

Sara i thotë je shumë e lodhshme, por Lori Hoxha ka një përgjigje për të! Ia kthen kështu [FOTO]

Publikuar më: 18:43 03-11-2018

Sara dhe Lori Hoxha janë padyshim dy nga motrat më të njohura e ët komentuara të shoubizit shqiptar.

Aksioneret e ‘Top Medias’ kanë mijëra ndjekës në rrjetet sociale, ku Lori është ajo më e angazhuara në to.

Ajo është një ndër vajzat më të komentuara në rrjete sociale. Ajo ka treguar disa detaje nga jeta e saj nëpërmjet instastory.

Ndër komentet e shumta që iu bënë ajo përzgjodhi disa dhe kështu ndjekësit do e pyesnin ose tregonin diçka në lidhje me të dhe ajo do u tregonte nëse ishte e vërtetë apo jo.

"Je shumë e lodhshmem. As in të lodh trutë", i shkruan Sara, ndërsa Lori ia kthen kështu: "Sara Hoxha si ti pak a shumë"

sar.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0077471733093262
    array(1) { ["section"]=> string(64) "me-siguri-keto-fakte-dhe-detaje-nga-jeta-e-lori-hoxhes-nuk-77534" }