INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Me siguri edhe Kylie Jenner kur ta shikojë këtë foto të Lori Hoxhës do bëhet xheloze [FOTO]

Me siguri edhe Kylie Jenner kur ta shikojë këtë foto të Lori Hoxhës do bëhet xheloze [FOTO]

Publikuar më: 14:32 13-06-2017

Forma që çdo vajzë do t'i kishte zili.

Siç duket për Lorin vera ka nisur dhe duket se do të jetë nje verë e nxehtë. Në postimin e fundit të bërë nga bukuroshja në Snapchat, nuk janë bikinit ato që bien në sy por format super në formë të Lorit, shkruan intv.al. Kush e tha që vetem Kylie Jenner apo motrat e saj kanë forma super seksi? Kur edhe vajza të famshme shqiptare kanë forma trupore për tu patur zili, nje ndër to është edhe Lori. Me çfarë tregon fotoja mëposhtë, kjo verë do të jetë akoma më “hot” se ajo e vitit të kaluar./intv.al/

lori_bikini.jpg

Siç duket për Lorin vera ka nisur dhe duket se do të jetë nje verë e nxehtë. Në postimin e fundit të bërë nga bukuroshja në Snapchat, nuk janë bikinit ato që bien në sy por format super në formë të Lorit, shkruan intv.al. 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0035839080810547
    array(1) { ["section"]=> string(95) "me-siguri-edhe-kylie-jenner-kur-ta-shikoje-kete-foto-te-lori-hoxhes-do-behet-xheloze-foto-30019" }