INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Me siguri e keni humbur! Shihni momentin kur Ermal Mamaqi shan në emision: ‘’Q*ja Robt’’ [VIDEO]

Me siguri e keni humbur! Shihni momentin kur Ermal Mamaqi shan në emision: ‘’Q*ja Robt’’ [VIDEO]

Publikuar më: 18:40 07-12-2017

"Q*ja Robt", habit Mamaqi...

Ermal Mamaqi është një ndër moderatorët më të suksesshëm në vend. Gjithashtu edhe emisioni i tij ka patur një vëmendje të madhe këtë sezon veçanërisht kur ka qenë e ftuar këngëtarja e njohur Bleona kane bërë namin në rrjet. Por momenti që me siguri ju e keni humbur është kur moderatoi pa dashje shan.

“Q*ja robt!”, shprehet Mamaqi në momentin kur kthehet nga kolegia e tij në “Xing”. Duke menduar se ka patur mikrofonin e fikur dhe mund ta shihni në minutën 00:09./intv.al/    

Ermal Mamaqi shan: "Q*ja Robt" [VIDEO] from showbizi shqiptar / intv.al on Vimeo.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012030601501465
    array(1) { ["section"]=> string(70) "me-siguri-e-keni-humbur-shihni-momentin-kur-ermal-mamaqi-shan-ne-44243" }