INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Me siguri e keni humbur por Enca sapo ju prezantoi me këngën e saj më të re[VIDEO]

Me siguri e keni humbur por Enca sapo ju prezantoi me këngën e saj më të re[VIDEO]

Publikuar më: 15:36 12-09-2017

Hiti i rradhës nga Enca?!

Pas hitit “Ciao” Enca shihet të vijë së shpejti me një tjetër hit. Ajo u ka prezantuar ndjekësve refrenin apo tingujt e parë të këngës së saj më të re.  Një titull konkrent nuk dihet por fjala që përdoret si refren është “bomba” edhe mbase ky mund të jetë një titull perfekt pasi kjo fjalë mund të përshtatet me Encën. Pasi vërtet Enca ka treguar se është “bomba” e showbiz-it shqiptar dhe jo më kot është “mbretëresha” e Instagramit./intv.al/ 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012528896331787
    array(1) { ["section"]=> string(87) "me-siguri-e-keni-humbur-por-enca-sapo-ju-prezantoi-me-kengen-e-saj-me-te-re-video-36644" }