INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me siguri e keni harruar! Shihni si dukej Luana Vjollca në Big Brother vite më parë, shumë ndryshe! [FOTO]

Me siguri e keni harruar! Shihni si dukej Luana Vjollca në Big Brother vite më parë, shumë ndryshe! [FOTO]

Publikuar më: 19:21 06-04-2018

Vitet kalojnë, Luana ka ndryshuar! 

Ndoshta ju kujtohet, ndoshta jo,por Luana Vjollca ka qenë brenda në shtëpinë e Big Brother. Jo si banore, por si velinë, pasi ishte pjesë e një loje që i është bërë banorëve të shtëpisë në edicion ku gjatë një mbrëmje fitues u shpallën Bjordi dhe Arjoni.

Bëhet fjalë për edicionin e dytë të Big Brother, kur Luana hyri si një e ftuar nga Vëllai i Madh për të bërë shoë me banorët buzë një pishine.

Në internet qarkullojnë disa foto të Luanës me bikini brenda shtëpisë së Big Brother. Duhet ta pranojmë që ka ndryshuar shumë nga ato vite, pasi atëhere ishte brume dhe me më pak kilogramë, ndërsa tani ka forma të rrumbullakosura dhe të parezistueshme.

collageana.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010180473327637
    array(1) { ["section"]=> string(107) "me-siguri-e-keni-harruar-shihni-si-dukej-luana-vjollca-ne-big-brother-vite-me-pare-shume-ndryshe-foto-54780" }