INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Më në fund! Wes Andersen sjell filmin e tij të ri

Më në fund! Wes Andersen sjell filmin e tij të ri "Isle of Dogs" [VIDEO]

Publikuar më: 13:18 22-09-2017

Traileri i parë për filmin më të fundit nga regjisori jonë i preferuar Wes Anderson sapo ka mbërritur! “Isle of Dog” do të jetë filmi i tij i parë pas "The Grand Budapest Hotel" xhiruar që në 2014-ën dhe pas filmit të tij të parë të animuar "Fantastic Mr Fox" të 2009-ës.
Filmi bën fjalë për një djalosh 12-vjeçar në Japoni, i cili, pasi qentë janë çuar në një ishull për t’i shpëtuar një sëmundjeje, fillon rrugëtimin për t’u bashkuar me miqtë e tij.
Gjithashtu do kemi kënaqësinë të dëgjojmë një kast dublantësh si Scarlett Johansson, Bryan Cranston, Yoko Ono si dhe të zakonshmit e Anderson, Bill Murray, Tilda Sëinton dhe Jeff Goldblum.

Article Logic
Execution time: 0.0010480880737305
array(1) { ["section"]=> string(73) "me-ne-fund-wes-andersen-sjell-filmin-e-tij-te-ri-isle-of-dogs-video-37281" }