INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Më në fund vjen në ‘jetë’ projekti gjigand i Encës! Publikohet ‘’Dua’’, pjesë e klipit moderatorja e famshme shqiptare [VIDEO]

Më në fund vjen në ‘jetë’ projekti gjigand i Encës! Publikohet ‘’Dua’’, pjesë e klipit moderatorja e famshme shqiptare [VIDEO]

Publikuar më: 22:56 23-03-2018

Enca më në fund ka publikuar projektin më të fundit muzikor. Titulli i këngës se re është “Dua” dhe tashmë po bëhet nami në rrjet, me komente dhe klikime. Më shumë se videoklip mund ta quajmë mini-film, pasi skenat në këtë klip janë një telenovelë më vete.

“Kuku ai është i martum” është një pjesë nga teksti dhe mashkulli seksi në këtë klip është ‘bashkëshorti’ i një prej moderatoreve shqiptare. Bëhet fjale për Aulona Musta-n, e cila luan rolin e gruas që tradhtohet nga burri dhe ‘fajin’ mund të themi se e ka Enca. Mos e humbisni këtë klip, pritet të jetë HIT i vërtetë./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0092201232910156
    array(1) { ["section"]=> string(122) "me-ne-fund-vjen-ne-jete-projekti-gjigand-i-ences-publikohet-dua-pjese-e-klipit-moderatorja-e-famshme-shqiptare-video-53541" }