INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Më në fund! Të gjithë u habitëm në fillim, por tani Kylie sapo na tregoi kuptimin e emrit të vajzës së saj Stormi, zbulojeni! [FOTO]

Më në fund! Të gjithë u habitëm në fillim, por tani Kylie sapo na tregoi kuptimin e emrit të vajzës së saj Stormi, zbulojeni! [FOTO]

Publikuar më: 21:23 02-05-2018

Ju pëlqen ky emër?

E mbajti për shumë muaj të fshehur shtatzëninë e saj dhe pas 9 muajsh i prezantoi botës vajzën e saj Stormi. Të gjithë u habitën me këtë emër sepse po prisnin diçka që kishte të bënte me bukuroshen amerikane, por Kylie nuk e zbuloi asnjëherë kuptimin që ky emër mbart.

Stormi është një emër shumë i ëmbël, por është shumë i pazakontë dhe më në fund Kylie zbuloi kuptimin që qëndron pas saj.

“Unë nuk e di se si menduam për Stormi”, i tha Kylie motrës së saj Kim Kardashian gjatë një interviste të kohëve të fundit me revistën ES. “Babait të saj i pëlqente emri Storm por mua nuk më pëlqente – nuk u ndjeva sikur ishte emri i saj. Atëherë menduam ti shtonim një ‘i’ emrit, vendosëm për emrin Stormi dhe kështu mbeti.”

jenn.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0025510787963867
    array(1) { ["section"]=> string(132) "me-ne-fund-te-gjithe-u-habitem-ne-fillim-por-tani-kylie-sapo-na-tregoi-kuptimin-e-emrit-te-vajzes-se-saj-stormi-zbulojeni-foto-57080" }