INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Më në fund! SNAPCHAT sjell risinë që të gjithë prisnim dhe do të dashuroheni me të! [FOTO]

Më në fund! SNAPCHAT sjell risinë që të gjithë prisnim dhe do të dashuroheni me të! [FOTO]

Publikuar më: 19:11 14-09-2018

Ju pëlqen? 

Më në fund një lajm i mirë nga SnapChat! Rrjetet sociale po na bëjnë çdo ditë e më shumë të varur ndaj tyre dhe shumë shpesh nxjerrin risi të reja për të afruar sa më shumë përdorues. Të gjithë jemi fiksuar pas tyre dhe shpesh sjellin risi të ndryshme për të kënaqur përdoruesit e tyre. Aq shumë ndryshime kanë pësuar, saqë tashmë Instagram, SnapChat, Facebook etj, na duken njësoj.

Por muajt e fundit, SnapChat ka humbur shumë dhe përditësimet e tij nuk janë pëlqyer nga përdoruesit, por siç duket tashmë ka fituar shumë pikë, pas risisë që sapo solli.

Tani e keni ju në dorë nëse do e fshini CHAT-in apo jo brenda 24 orëve. Mjafton që të klikoni 3 vijat anash, të hiqni opsionin “Delete Chats” dhe të zgjidhni “24 orë pasi e keni parë” dhe bisedë të këndshme.

tem.jpg

Më shumë në këtë kategori: « Ky është PC më i mirë për Gaming.
»

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0091738700866699
    array(1) { ["section"]=> string(92) "me-ne-fund-snapchat-sjell-risine-qe-te-gjithe-prisnim-dhe-do-te-dashuroheni-me-te-foto-71727" }