INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Më në fund! Sam Smith sjell klipin e

Më në fund! Sam Smith sjell klipin e "Too Good at Goodbyes" [VIDEO]

Publikuar më: 16:25 18-09-2017

Sam Smith vjen sot me klipin e baladës më të fundit të titulluar “Too Good at Goodbyes”, shkëputur nga albumi më i ri i tij, ende i patitulluar, por që pritet të dale në vjeshtë.

Klipi me regji të Luke Moaghan, tregon ccifte hetero dhe homoseksuale në vendodhje të ndryshme dhe një Sam tepër të ndjeshëm teksa përqafon të dashurin e tij.

Për me tepër, hidhini një sy videos më poshtë:

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.000701904296875
    array(1) { ["section"]=> string(68) "me-ne-fund-sam-smith-sjell-klipin-e-too-good-at-goodbyes-video-37002" }