INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Më në fund Niko Komani zbulon të vërtetën e marrëdhënies së tij me Adel Lami!

Më në fund Niko Komani zbulon të vërtetën e marrëdhënies së tij me Adel Lami!

Publikuar më: 10:26 11-10-2018

Të gjithë i kemi parë prej kohësh çiftin Niko Komani dhe Adel Lami të kenë marrëdhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin gjatë spektaklit DWTS.

Mesa duket raporti i tyre nuk ishte vetëm profesional por shumë më tepër sesa kaq. Për herë të parë për INTv Niko tregon të pathënat e marrëdhënies së tyre.

I ftuar në emisionin “Adrenalinë” në INTv me moderatore Ueda Kullakshin, Niko shprehet se është i gatshëm të lërë Shqipërinë dhe të shpërngulet në Amerikë për Adelën.

Këto dhe shumë deklarata të tjera i ndiqni në intervistën e mëposhtme:

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0094301700592041
    array(1) { ["section"]=> string(80) "me-ne-fund-niko-komani-zbulon-te-verteten-e-marredhenies-se-tij-me-adel-la-74825" }