INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Më në fund! Dy këngëtaret shqiptare me famë botërore, vendosin të bashkëpunojnë [FOTO]

Më në fund! Dy këngëtaret shqiptare me famë botërore, vendosin të bashkëpunojnë [FOTO]

Publikuar më: 11:40 07-11-2017

Më në fund, ajo që fansat kishin pritur prej kohësh, do të ndodhë.

Rita Ora ka surprizuar me lajmin gjatë fundjavës, për një bashkëpunim mes saj, Bebe Rexhës dhe Charli XCX. Projekti muzikor pritet të mbajë titullin “Gilrs” dhë do të publikohet në janar të vitit 2018. Por Bebe lë sërish fansat kuriozë duke shtuar se mund të jetë edhe një i katërt pjesë e bashkëpunimit të tyre. Ndërkohë që personi i katërt mbetet mister, me rëndësi është që vajzat shqiptare vendosën të bashkojën forcat për një super sukses ndërkombëtar.

earerter.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011501312255859
    array(1) { ["section"]=> string(88) "me-ne-fund-dy-kengetaret-shqiptare-me-fame-boterore-vendosin-te-bashkepunojne-foto-41203" }