INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Më në fund! 'Barbie' së shpejti në film, aktorja e zgjedhur s'mund të ishte më perfekte...[FOTO]

Më në fund! 'Barbie' së shpejti në film, aktorja e zgjedhur s'mund të ishte më perfekte...[FOTO]

Publikuar më: 11:50 09-01-2019

Kukulla “Barbie” mbetet një nga filmat vizatimor më të dashura për fëmijët dhe tashmë do të kthehet edhe në një nga filmat më të preferuar për të rriturit.

Ditën e sotme është zbuluar aktorja që do të luajë rolin e ‘Barbie’ dhe nuk mund të ishte më e përshtatur se kaq. Roli i është besuar aktores bionde me sy bojqielli, Margot Robbie.

dfhghkjs.jpg

“Jam e nderuar që po prodhohet një film që mendoj se ka një impakt shumë pozitiv te fëmijët dhe audienca kudo në botë”, tha aktorja për në një intervistë të dhënë pak më parë.

shdfgjcghjgv.jpg

Xhirimet e filmit pritet të nisin së shpejti dhe data e publikimit nuk është thënë ende.

adfhdfghmjdffsgjfg.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0073578357696533
    array(1) { ["section"]=> string(94) "me-ne-fund-barbie-se-shpejti-ne-film-aktorja-e-zgjedhur-s-mund-te-ishte-me-perfekte-foto-83867" }