INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me këto detaje, fansat zbuluan gjininë e fëmijës që po pret Kylie Jenner [FOTO]

Me këto detaje, fansat zbuluan gjininë e fëmijës që po pret Kylie Jenner [FOTO]

Publikuar më: 13:56 11-11-2017

Ajo tërheq gjithnjë vëmëndje, por pas shtatzënisë edhe më shumë.

Kylie Jenner është në pritje të ëmbël për t’u bërë mama për herë të parë. Por 20 vjeçarja  ngjall çdo ditë e më shumë kuriozitetin e ndjekësve të saj  sa i përket gjinisë së fëmijës. Siç dihet, fansat janë ata që dinë më shumë rreth personazhit të tyre të preferuar dhe në këtë rast, fansat e Kylie-t kanë hetuar disa detaje të yllit të reality show-t duke zbuluar edhe gjininë e bebit.

20 vjeçarja së fundmi e ka kthyer botën e saj në rozë. Nëse hedh një sy në dhomën e Kyliet të duket sikur je futur në shtëpinë e Barbie-t. Aty mbizotëron ngjyra rozë, ashtu edhe në kolltuk, piktura, në zbukurimet e pemës së krishtlindjeve dhe madje edhe në ngjyrën e thonjve të saj. Dhe duke qenë se të gjithë e dinë që ngjyra rozë përdoret për vajzat, ndërsa bluja për djemtë, edhe fansat dolën në përfundimin se kylie është në pritje të një vajze. 

ac515f86321002a75308e7351640d84c.jpg

06dc0bf810b95e22089cdef078fd60c3.jpg

cc83d17d232875c38a53bf2fdbae315e.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0040960311889648
    array(1) { ["section"]=> string(82) "me-keto-detaje-fansat-zbuluan-gjinine-e-femijes-qe-po-pret-kylie-jenner-foto-41632" }