INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me kë e ka Rama?: Patriotët nuk bëjnë pis Atdheun! [VIDEO]

Me kë e ka Rama?: Patriotët nuk bëjnë pis Atdheun! [VIDEO]

Publikuar më: 08:24 08-05-2018

Një nga kritikat që turistët e huaj lëshojnë pasi vizitojnë vendin tonë është hedhja e plehrave vend e pavend madje male me mbeturina hasen edhe në vendet turistike. Për të pastruar Shqipërinë institucionet qeveritare kanë ndërmarrë aksione ndërsa kryeministri Edi Rama ka pasqyruar pamje nga pastrimi në plazhe e zona të ndryshme. Por videon e postuar në faqen e tij ndër të tjera shkruhet “Patriotët nuk bëjnë pis Atdheun”.
Postimi i Edi Ramës
MIRËMËNGJES ? dhe me këto pamje të operacionit për pastrimin e mali plehrash të shtrirë gjerë e gjatë plazhit të Velipojës, ju uroj një ditë të mbarë!

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.001788854598999
    array(1) { ["section"]=> string(59) "me-ke-e-ka-rama-patriotet-nuk-bejne-pis-atdheun-video-57628" }