INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me dorën te ZOGU, Nicki Minaj 'tërbon' fansat në YouTube. Na fal por e kemi parë më parë te videoklipi i Noizy-t këtë moment [VIDEO]

Me dorën te ZOGU, Nicki Minaj 'tërbon' fansat në YouTube. Na fal por e kemi parë më parë te videoklipi i Noizy-t këtë moment [VIDEO]

Publikuar më: 21:15 04-05-2018

Nicki Minaj është një ndër reperet më të famshme në botë dhe shumë vajza të njohura duan të duken si ajo. Së fundmi Nicki Minaj ka publikuar 2 videoklipet e këngëve të saj të fundit, “Chun-Li” dhe “Barbie Tingz”. Në të dyja klipet Nicki shfaqet mjaft seksi dhe HOT, por teksi është akoma më ‘zjarr’. Kjo pasi të dyja duken ‘ashiqare’ që i ka DISS për reperen e njohur, Cardi B.

Përpost këtij fakti duket se një nga skenat e klipit të ‘Chun – Li”, ne të intv.al vumë re se e kemi parë edhe më parë te klipi “Si Bora” i reperit shqiptare, Noizy. Bëhet fjalë për momentin kur Nicki ndodhet siper një xhami dhe sheh poshtë ndërkohë të veshura HOT me të brendshme janë edhe dy vajzat te klipi i Noizy-t, ku shihen sipër xhamit te pjesa e teksit:

-“Zemrat e veshme me t'ngushta,

B*thet e cume dhe t'mushta”

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031039714813232
    array(1) { ["section"]=> string(126) "me-doren-te-zogu-nicki-minaj-terbon-fansat-ne-youtube-na-fal-por-e-kemi-pare-me-pare-te-videoklipi-i-noizy-t-kete-moment-57325" }