INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Me dorën te “zogu”, Bleona Qereti “thyen” rrjetin me fotot e fundit NUDO [FOTO]

Me dorën te “zogu”, Bleona Qereti “thyen” rrjetin me fotot e fundit NUDO [FOTO]

Publikuar më: 19:14 07-12-2017

Bleona di si t’i trajtojë 383 mijë ndjekësit e saj në Instagram. Është padiskutim një nga femrat shqiptare më seksi dhe nuk e ka aspak problem t’ë ekspozojë shumë lëkurë në fotot e saj në rrjetet sociale. Në këtë muaj të fundit të vitit, Bleona është bërë pak nostalgjike dhe ka publikua një kolazh fotosh, i bërë kohë më parë, kolazh në të cilin shfaqet nudo.
Gjoksin e ka mbuluar me një “lingerie” të zezë, ndërsa te “zogu” ka vendosur dorën.
Dhe krah publikimit ka një lutje për të gjithë moralistët.
‘Dhejtori eshte muaji qe do te publikoj fotot e mia nder vite; 3 Foto per cdo look, cdo dite deri ne 1 Janar 2018. Komentoni cili look ju pelqen me shume. Ju lutem te gjithe “moralistave” fallco te kursejne komentet “e ceshtjes se nderit”, dhe te kuptojne nje here e mire, qe keto jane foto artistike nder vite, dhe ne momentin qe jane bere kane qene minimum 10 veta ne set. Ju dua #Bleona’ shkruan Bleona krah postimeve të saj.

blei.png

qerreti.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0010299682617188
  array(1) { ["section"]=> string(78) "me-doren-te-zogu-bleona-qereti-thyen-rrjetin-me-fotot-e-fundit-nudo-foto-44249" }