INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me bast që nuk do ta gjeni! As Drake, as The Weeknd, Dua Lipa zbulon bashkëpunimin e ëndrrave dhe të gjithë u befasuam, si mendoni? [FOTO]

Me bast që nuk do ta gjeni! As Drake, as The Weeknd, Dua Lipa zbulon bashkëpunimin e ëndrrave dhe të gjithë u befasuam, si mendoni? [FOTO]

Publikuar më: 21:59 04-06-2018

Dua Lipa po kalon momentet më të mira të jetës së saj! Këngëtarja e talentuar shqiptare nuk ndalet së korruri triumfe në botën e muzikës në arenën ndërkombëtare dhe së fundmi po i gëzohet jashtë mase sukse suksesit me këngët e saj më të reja, sidomos me “One Kiss” të cilën e solli në bashkëpunim me Calvin Harris.

Tashmë ajo cilësohet YLL dhe çdo artist do donte të bënte një bashkëpunim me Duan, por ajo ka zbuluar bashkëpunimin e saj të ëndrrave dhe është ai që nuk e keni çuar nëpër mend. Bëhet fjalë për Kevin Parker, këngëtar nga Australia.

Në një intervistë për Copa90, 22-vjeçarja u shpreh se do kishte shumë dëshirë të bashkëpunonte me Kevin Parker nga grupi “Tame Impala’. Kevin Parker është këngëtar, producent, kompozitor dhe instrumentist australian, i njohur më së shumti si vokalist dhe kitarist i grupit “Tame Impala”. Ky grup është ndër më të vlerësuarit në Australi, por jo vetëm, këngët e të cilëve numërojnë miliona klikime në YouTube.

kevn.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0033719539642334
    array(1) { ["section"]=> string(137) "me-bast-qe-nuk-do-ta-gjeni-as-drake-as-the-weeknd-dua-lipa-zbulon-bashkepunimin-e-endrrave-dhe-te-gjithe-u-befasuam-si-mendoni-foto-60697" }