INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me aq sa dëgjuam, ''Bakllava'' e 2019-ës do jetë kjo këngë e Gjikos dhe Butrint Imerit! Do të dashuroheni me të! [VIDEO]

Me aq sa dëgjuam, ''Bakllava'' e 2019-ës do jetë kjo këngë e Gjikos dhe Butrint Imerit! Do të dashuroheni me të! [VIDEO]

Publikuar më: 18:27 05-12-2018

E kishin lajmëruar më parë dhe tani po finalizojnë bashkëpunimin e tyre. Siç duket Gjiko dhe Butrint Imeri kanë bashkuar forcat për të sjellë një këngë të re e cila do të quhet “Bakllava”.

Të dy artistët kanë postuar të njëjtën video në Instagram me anë të cilës zbuluan pak nga kënga e re e cila publikohet shumë shpejt, por me të dëgjuar një pjesë të saj u dashuruam me të. Një tekst i lezetshëm dhe një ritëm shumë i kërcyeshëm e me siguri kjo këngë do dëgjohet në çdo ambient.

Mezi po e presim!

View this post on Instagram

A jeni per bakllave? ? @gjikotheflyboy

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0072300434112549
    array(1) { ["section"]=> string(117) "me-aq-sa-degjuam-bakllava-e-2019-es-do-jete-kjo-kenge-e-gjikos-dhe-butrint-imerit-do-te-dashuroheni-me-te-video-80783" }