INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Mc Kresha vjen ndryshe në këtë bashkëpunim të ri me “Offchestra” [VIDEO]

Mc Kresha vjen ndryshe në këtë bashkëpunim të ri me “Offchestra” [VIDEO]

Publikuar më: 18:11 27-11-2017

Nuk ka stil që nuk i shkon MC Kresha-s! Nuk e kishim menduar se reperi Mc Kresha dhe grupi i njohur simpatik “Offchestra” do të bashkëpunonin, por kur e morëm vesh pasi lajmëruan në rrjetet sociale, s’kishim dyshimin më të vogël që do jetë hit.
“Offchestra” dhe Kresha kanë sjellë kënën “Jena Pa”, një stil i veçantë “reggae” me ritme moderne, dhe me tekst dedikuar dashurisë, i shkruar nga vetë artistët.
Pas këtij bashkëpunimi “Offchestra” do të vijë në bashkëpunim me reperin Onat ndërsa Mc Kresha pritet të lansojë shumë shpejt albumin United States of Albania.

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00412106513977
    array(1) { ["section"]=> string(74) "mc-kresha-vjen-ndryshe-ne-kete-bashkepunim-te-ri-me-offchestra-video-43224" }