INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Mc Kresha i shpërndan këngën, Noizy bën indiferentin, nuk e ndjek as në Instagram [FOTO]

Mc Kresha i shpërndan këngën, Noizy bën indiferentin, nuk e ndjek as në Instagram [FOTO]

Publikuar më: 13:47 24-11-2017

Ata në fillim kishin një marrëdhënie armiqësore por pas bashkëpunimit të MC Kreshës me Rozanën, situata mes Noizyt dhe reperit nga Kosova u qetësua.

Megjithatë duket se Noizy-t nuk i intereson shumë miqësia me Kreshën dhe këtë e vërteton gjesti i tij i bërë së fundmi.Teksa reperi kosovar ka bërë share në faqen e tij të Instagram klipin e ri të  Noizyt dhe Ledrit ku i uron të dy, Ledri ia ka kthyer komentin ndërsa Noizy nuk duket gjëkundi.

kresha-1_1511473796-1894254.jpg

 Reperi i ‘Midis Tirone” jo vetëm që nuk e ka pëlqyer postimin e Kreshës, por as folloë-n në Instagram nuk ia ka kthyer. Pse Noizy kaq indiferent? 

kresha.jpg

noyzi_dhe_rozana.jpg

1377066_398146863647141_1578792592_n.jpg

7a4d9ca2c73caff158dfbbca6cc09b18_L.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.002763032913208
    array(1) { ["section"]=> string(90) "mc-kresha-i-shperndan-kengen-noizy-ben-indiferentin-nuk-e-ndjek-as-ne-instagram-foto-42953" }