INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
‘’Mbi 100 milion ndjekës!’’ Këto janë 5 vajzat VIP më të ndjekura në Instagram [VIDEO]

‘’Mbi 100 milion ndjekës!’’ Këto janë 5 vajzat VIP më të ndjekura në Instagram [VIDEO]

Publikuar më: 17:22 13-11-2017

Po ti sa followers ke në Instagram? Se këto vajza po bëjnë namin...

Në ditët e sotme rrjetet sociale janë bërë pjesë e rëndësishme e të gjithve pasi secili nga ne e ka një të tillë. Instagram, Snapchat, apo Facebook nuk ka rëndesi rrjeti social por vërtet tashmë shumë prej nesh i kushtojmë rëndësi të madhe dhe nuk ka ditë që mos i përdorim. Apo bisedat me shoqërinë janë: “Po ti sa followers ke? A jeni bërë follow? Emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani ka folur për  5 femrat më të famshme në Instagram dhe konkurrenca mes vajzave seksi është e fortë. Më poshtë mund të shikoni videon në minutën 16:50 dhe të zbuloni cilat janë vajzat seksi të showbiz-it më të ndjekura në Instagram./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031230449676514
    array(1) { ["section"]=> string(85) "mbi-100-milion-ndjekes-keto-jane-5-vajzat-vip-me-te-ndjekura-ne-instagram-video-41821" }