INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
''Mbani frymën miq''! Alban Skënderaj nuk ndalet, vjen më një tjetër surprizë për verën... [VIDEO]

''Mbani frymën miq''! Alban Skënderaj nuk ndalet, vjen më një tjetër surprizë për verën... [VIDEO]

Publikuar më: 14:39 30-06-2018

Alban Skënderaj është një ndër këngëtarët më të talentuar në tregun muzikorë shqiptarë dhe këtë gjë e ka treguar më hitet që ka sjellë për publikun... Pas bashkëpunimit me reperin më të ndjekur shqiptar, Noizyn, Albani vjen me një tjetër bashkëpunim.

Young Zerka, ka qenë personi me të cilin ai ka zgjedhur të bëjë bashkëpunimin më të ri muzikor, bëhet fjalë për këngën me titull “Deja Vu”, e cila pritet të bëjë namin.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

Article Logic
Execution time: 0.0011649131774902
array(1) { ["section"]=> string(93) "mbani-frymen-miq-alban-skenderaj-nuk-ndalet-vjen-me-nje-tjeter-surprize-per-veren-video-63310" }