INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
MAT! Ledion Liço dhe Alban Ramosaj bëjnë 'XING', ndërsa Oriola Marashi me modelen, Françeska Jaçe. I shihni këtu [FOTO]

MAT! Ledion Liço dhe Alban Ramosaj bëjnë 'XING', ndërsa Oriola Marashi me modelen, Françeska Jaçe. I shihni këtu [FOTO]

Publikuar më: 19:22 05-07-2018

Jo vetëm femrat bëjnë XING, dy nder meshkujt e estradës që vishen më TREND dhe Cool janë Ledion Lico dhe Alban Ramosaj. Dyshja ka bërë 'xing' me një këmishë verore dhe që duken vërtet 'stylish'. Ledioni krah Sarës dhe Albani i vetëm siç shpesh herë e shohim, shkruan intv.al

Ledion Liço dhe Alban Ramosaj

d5d9ad86-41a9-462d-83f8-9061885ada58.jpg

Dy modelet e suksesshme kanë bërë xing dhe këtë herë po në të njëjtin vend. Ato shfaqen në “Fontana di Trevi” në Itali. Natyrisht që ky është një nga vendet më të dashura në Itali për të gjithë të huajt. Por ajo që na ra në sy në këtë foto është se veshja e Françeskës është thuajse e njëjtë me atë të Oriola Marashit. Epo tani edhe ndodhin. Ky ‘xing’ mes yjeve shqiptarë është prezantuar në emisionin “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani në IN Tv, siç mund t’i shihni edhe në foto!

Françeska Jaçe dhe Oriola Marashi

ac3f6bfe-6c4f-4520-b519-7b03bfc6c357.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.013860940933228
    array(1) { ["section"]=> string(106) "mat-ledion-lico-dhe-alban-ramosaj-bejne-xing-ndersa-oriola-marashi-me-modelen-franceska-jace-i-shihn-63954" }