INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Martesat vip: Enca bëhet xheloze, ja çfarë thotë… [FOTO]

Martesat vip: Enca bëhet xheloze, ja çfarë thotë… [FOTO]

Publikuar më: 15:07 02-09-2017

Ky mund të quhet pa frikë “viti i martesave vip”.

Vipa që martohen, por edhe të tjerë që bëhen nostaligjikë deri edhe xhelozë për veten e tyre që ende nuk e kanë marrë këtë hap. Njëra prej tyre është edhe Enca e cila mori shkak nga dasma e mbrëmshme e Xhensilës dhe Besit për të thënë dy fjalë: Në profilin e saj në Instagram, ajo ka shkruar këto  fjalë thumbuese:

“Me gjithë këto dasma që po ndodhin, kam filluar të mendoj për timen. E dini çfarë? Askush s’do ta dijë kur të martohem unë dhe se ku do martohem. Ndoshta tashmë jam e martuar dhe ju s’e dini”, ka shkruar Enca e cila nuk harroi të shtonte në fund se dasmën do donte ta bënte në një vend të izoluar nga bota, me 10-të të ftuar. 

21291587_1492829247477693_333013774_n.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0013270378112793
    array(1) { ["section"]=> string(57) "martesat-vip-enca-behet-xheloze-ja-cfare-thote-foto-35937" }