INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Maroon 5 dhe SZA sjellin klipin e

Maroon 5 dhe SZA sjellin klipin e "What Lovers Do" [VIDEO]

Publikuar më: 18:08 29-09-2017

Grupi jonë i dashur Maroon 5 publikoi videon e këngës më të fundit “What Lovers Do” shkëputur nga albumi i tyre i gjashtë, i cili do të dalë në treg në fund të vitit.
Klipi i “What Lovers Do” me regji të Joseph khan është fantastik. Nëse shumë prej jush nuk do të binin dakort me këngën, videoja është diçka që nuk duhet të humbisni. Hidhini një sy më poshtë:

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00099992752075195
    array(1) { ["section"]=> string(60) "maroon-5-dhe-sza-sjellin-klipin-e-what-lovers-do-video-37797" }