INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Mario Suarez vihet në ''siklet'' nga e dashura e tij [FOTO]

Mario Suarez vihet në ''siklet'' nga e dashura e tij [FOTO]

Publikuar më: 14:50 09-01-2018

Mesa duket ditët e ftohta të janarit nuk janë aspak në preferencën e ish yllit të Atletico Madridit. Së fundmi futbollisti është parë duke shijuar detin dhe diellin në shoqërinë e të dashurës së tij në një vend super ekzotik si Miami.

Çifti është fotografuar në një rezort shumë fantastik, por nuk ka qenë futbollisti ai që ka tërhequr vëmendjen, por e dashura e tij seksi Malena Kosta, e cila i ka mahnitur të gjithë me linjat dhe pamjen e saj seksi.

Për më shumë shikoni fotot e mëposhtme:

mario_suarez_5.jpgsuarez_3.jpgmario_suarez_2.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.001392126083374
    array(1) { ["section"]=> string(59) "mario-suarez-vihet-ne-siklet-nga-e-dashura-e-tij-foto-47051" }