INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mario promovon Era Istrefin para Kim K dhe 4.6 milion personave [VIDEO]

Mario promovon Era Istrefin para Kim K dhe 4.6 milion personave [VIDEO]

Publikuar më: 20:54 12-04-2018

Mario Dedivanovic mbetet të jetë shqiptari mashkull më i njohur në botë. Kjo pasi prej 10 vitesh është personi më i afërt i një prej vajzave më me influencë në showbiz-in ndërkombëtar, Kim K. Ai njihet si një ndër grimieret me te famshem dhe të zoten ne Amerike dhe në mbarë botën dhe Kim ka treguar se nuk do ishte aty ku është sot nëse nuk do ishte Mario.

Gjithmonë që i jepet rasti Mario tregon me krenari origjinën e tij. Madje ai edhe i mbështet artistët shqiptarë si Bebe Rexha apo Era Istrefin. Këtë të fundit grimieri shqiptar e ka promovuar para 4.6 milion ndjkësve të tij në Instagram. Ai ka postuar një video ku shihet rradha e gjatë e personave qe kanë marrë pjesë në Master Class-in që zhvilloi në Londër, por ajo që na bëri krenarë ishte fakti se në sfond dëgjohet “Bonbon” nga Era Istrefi. Mos e humbisni pa parë videon më poshtë./intv.al/

 

??? #TheMasterClass London!! ?????? the love is real ?????????

A post shared by MAKEUP BY MARIO (@makeupbymario) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0025718212127686
    array(1) { ["section"]=> string(75) "mario-promovon-era-istrefin-para-kim-k-dhe-4-6-milion-personave-video-55052" }