INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mario e thotë troç: Ky është personazhi i famshëm shqiptar që më lutet në Instagram [FOTO]

Mario e thotë troç: Ky është personazhi i famshëm shqiptar që më lutet në Instagram [FOTO]

Publikuar më: 15:54 02-02-2018

Mario Dedivanoviç u bë i famshëm falë talentit të tij si grimier, por fati ishte në anën e tij pasi u njoh me Kim Kardashian. Dy vite më parë Mario u bë akoma më i dashur për shqiptarët pasi bëri Kim K të fliste shqip dhe me siguri të gjithë ju i mbani mend fjalët e saj: “Sa bukur Mario” dhe teksa grimieri ia kthehu: "Marshallah shumë bukur".

Grimieri i famshëm i familjes Kardashian, Mario Dedivanoviç ka qenë në Shqipëri për të marrë pjesë në eventin gjigant “Oda” dhe për t’u bërë pjesë më pas në emisionin “Xing me Ermalin”, ku ka rrëfyer detaje të shumta nga jeta e tij.

78855-640-0-5a745bf619f81.png

I pyetur gjatë emisionit nëse ai sillte dhurata kur vinte nga SHBA-ja, grimieri ka surprizuar me përgjigjen e tij, duke e përfshirë edhe Mamaqin në të.

“Jo, jo, askush nuk më ka kërkuar gjë, përveç njërit nga Shqipëria, ti, që prej 2015-ës më shkruan në Direct Message në Instagram duke më lutur: ‘Hajde në Xing, hajde në Xing!’”-ka rrëfyer Mario. 

78854-640-0-5a745bf619a6a.png

  

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012309551239014
    array(1) { ["section"]=> string(88) "mario-e-thote-troc-ky-eshte-personazhi-i-famshem-shqiptar-qe-me-lutet-ne-instagram-49206" }