INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Marina Fara do të bëhet NËNË, por ky është i dashuri i saj të cilin na e ka mbajtur të fshehur! [FOTO]

Marina Fara do të bëhet NËNË, por ky është i dashuri i saj të cilin na e ka mbajtur të fshehur! [FOTO]

Publikuar më: 21:55 13-06-2018

Prej shumë kohësh Marina Fara është në qendër të vëmendjes në mediat rozë. Jo vetëm se është vajza e Eli Farës apo prej historive të shumta të lidhjeve për të cilat është përfolur, mirëpo ajo do të bëhet nënë.

Të paktën kështu duket nga disa foto të siguruara nga portali “JOQ”, ku Marina shfaqet teksa kryen kontrollet pranë gjinekologes. Burime pranë saj kanë konfirmuar lajmin e shtatzënisë dhe tregojnë se Marina ndodhet në muajin e tretë të pritjes së ëmbël.

fak.jpg

Prej disa kohësh, Marina Fara tregoi përmes disa fotove në profilin e saj në “Instagram” se ishte lumturisht e dashuruar me një djalë, identitetin e së cilit e mbante sekret. Mirëpo të njëjtat burime pranë saj, shprehen se djali që i ka rrëmbyer zemrën vajzës së Eli Farës, është me origjinë nga Laçi dhe për herë të parë janë publikuar imazhe të plota të tij.

marinatoy.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0071351528167725
    array(1) { ["section"]=> string(104) "marina-fara-do-te-behet-nene-por-ky-eshte-i-dashuri-i-saj-te-cilin-na-e-ka-mbajtur-te-fshehur-foto-61664" }