INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Marcelo pranon fajin se ka bërë evasion fiskal, gjobitet me 500 mijë euro

Marcelo pranon fajin se ka bërë evasion fiskal, gjobitet me 500 mijë euro

Publikuar më: 12:16 29-11-2017

Marcelo lojtari anësorë i Real Madriteti ka pranuar akuzën se ka kryer evazion fiskal për të shmangur taksat e shtetit spanjoll.
Në seancën gjyqësorë, lojtari vetë shpall fajtorë dhe ka pranuar vendimin e gjykatës për të paguar gjobën rreth 500 mijë euro.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.001190185546875
    array(1) { ["section"]=> string(78) "marcelo-pranon-fajin-se-ka-bere-evasion-fiskal-gjobitet-me-500-mije-euro-43381" }