INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Maratona e Tiranës, ja VIP-at që do të marrin pjesë

Maratona e Tiranës, ja VIP-at që do të marrin pjesë

Publikuar më: 15:28 12-10-2017

Të dielën e 15 Tetorit kryeqyteti do të mirëpresë Maratonën e Tiranës, në të cilën janë regjistruar për të marrë pjesë mbi 2500 vrapues nga 40 shtete të botës, por jo vetëm.

Kësaj maratone i janë bashkuar dhe emra të njohur të ekranit shqiptarë si

prezantuesit Anjeza Maja, Dorian Ramaliu, Iva Korumi, Florian Agalliu si edhe futbollisti Kristi Vangjeli, atletet Klodiana Shala dhe Luiza Gega.

Gjithashtu nuk mungojnë dhe emrat e njohur të gazetarisë si Ermira Kazhani dhe Endri Xhafo.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011320114135742
    array(1) { ["section"]=> string(56) "maratona-e-tiranes-ja-vip-at-qe-do-te-marrin-pjese-38791" }