INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Maradona është “një tigër” në krah të së dashurës së tij! Zbuloni ndodhinë e fundit të legjendës[FOTO]

Maradona është “një tigër” në krah të së dashurës së tij! Zbuloni ndodhinë e fundit të legjendës[FOTO]

Publikuar më: 20:48 07-11-2018

Diego Armando Maradona është njeriu që “nuk plaket kurrë”. Edhe pse 58 vjeç legjenda argjentinase e futbollit në paraqitjen e fundit publike përkrah të dashurës së tij kishte zgjedhur nëj bluze me tigër, e cila bënte nëj kontrast perfekt me të dashurën e tij.

Rocio Oliva ka zgjedhur një fustan të zi tepër elegant dhe kombinonte mjaft bukur. 58 vjeçari është i njohur për jetën e natës dhe dashurinë për festat dhe pijet dhe këtë pasion e ka ndarë me të dashurën e tij prej 6 vitesh tashmë.

Mund të themi me plot gojën se ai është një “tigër” jo vetëm në veshje, por edhe në sjelljen e tij që nuk i ngjan një 58-vjeçari.

maradona_tiger.jpg

maradona_3.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0084202289581299
    array(1) { ["section"]=> string(104) "maradona-eshte-nje-tiger-ne-krah-te-se-dashures-se-tij-zbuloni-ndodhine-e-fundit-te-legjendes-foto-77986" }