INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mami e një djali apo një vajze? Oriola Marashi sapo na e zbuloi vetë me anë të kësaj FOTOJE

Mami e një djali apo një vajze? Oriola Marashi sapo na e zbuloi vetë me anë të kësaj FOTOJE

Publikuar më: 22:12 15-03-2019

Modelja shumë e dashur për publikun Oriola Marashi është cilësuar gjithmonë si një ndër vajzat më simpatike në vendin tonë e cila me fotot dhe postimet e saj ka tërhequr vëmendjen e publikut.

Shumë e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale, Oriola përherë publikon foto nga e përditshmja e saj dhe shpesh herë bën dhe humor me fansat.

Mbrëmjen e djeshme modelja ka publikuar një story ku ka treguar se ka shumë dëshirë të bëhet nënë e një vajze dhe i ka dhënë një këshillë vajzës së saj të ardhshme.

Por njëri nga fansat i ka kthyer përgjigje dhe i ka thënë modeles se e sheh më shumë si nënë të një djali sesa të një vajze.

Oriola nuk ka ngurruar ti kthej përgjigje duke i treguar se edhe nëse do të ketë një djalë në të ardhmen ajo do ta rris atë që t’i trajtojë femrat si mbretëresha.

oriolaaa.jpeg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0049588680267334
    array(1) { ["section"]=> string(96) "mami-e-nje-djali-apo-nje-vajze-oriola-marashi-sapo-na-e-zbuloi-vete-me-ane-te-kesaj-fotoje-89236" }