INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Maluma poston foton HOT duke kapur me dorë organin gjenital, e dashura ‘çmend’ rrjetin me komentin e saj [FOTO]

Maluma poston foton HOT duke kapur me dorë organin gjenital, e dashura ‘çmend’ rrjetin me komentin e saj [FOTO]

Publikuar më: 22:13 10-04-2018

Lajmi se këngëtari latin Maluma dhe modelja seksi Natalia janë në një lidhje, ka thyer shumë zemra vajzash. Dyshja shihen shumë të lumtur ngado ndodhen dhe shpesh herë fotografohen nga paparaccët e shumtë që i përndjekin. Së fundmi ishte Maluma ai që provokoi 30 milion ndjekesit e tij dhe jo vetëm.

“Baby, vendosi duart te unë”, është mbishkrimi i këngëtarit krahas fotos ku shfaqet duke kapur me dorë organin gjenital. Por komenti i të dashurës së tij, Natalia-s ‘çmendi’ rrjetin, pasi i shkruan: “Të ndjej”./intv.al/

98eaa086-b881-406e-b26e-e7fa68de3b73.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0094318389892578
    array(1) { ["section"]=> string(112) "maluma-poston-foton-hot-duke-kapur-me-dore-organin-gjenital-e-dashura-cmend-rrjetin-me-komentin-e-saj-foto-54839" }