INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Make up artisti që bën gratë e moshuara të duken si 20-vjeçare [FOTO]

Make up artisti që bën gratë e moshuara të duken si 20-vjeçare [FOTO]

Publikuar më: 19:51 08-01-2018

Make up është miku numër një i femrave, fal të cilit duken më të bukura dhe fshehin defektet.

Por jo vetëm kaq make up mund tu realizoj ëndrrën për të qenë më të reja.

Anar Agakishiev,make up artisti 32 vjeçar ka treguar se çdo gjë arrihet.

1.jpg17.jpg16.jpg15.jpg14.jpg13.jpg12.jpg11.jpg10.jpg9.jpg8.jpg7.jpg6.jpg5.jpg4.jpg3.jpg2.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00088596343994141
    array(1) { ["section"]=> string(64) "make-up-artisti-qe-ben-grate-e-moshuara-si-20-vjecare-foto-46970" }