INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Majk dhe Ylli Limani në ‘’qiellin e shtatë’’! Këngëtarëve u dhurojnë 8 milionë...[FOTO]

Majk dhe Ylli Limani në ‘’qiellin e shtatë’’! Këngëtarëve u dhurojnë 8 milionë...[FOTO]

Publikuar më: 11:42 10-10-2018

Dhuratat të gjithë i adhurojnë, por kjo që kanë marrë Majk dhe Ylli Limani me siguri është një nga ato më të bukurat për të cilët këngëtarët lumturohen.

Pikërisht kënga e tyre me titull “Krejt ti fala”, së fundmi ka arritur të mbledhë 8 milionë views në You Tube.

Lajmin e gëzuar e ka dhënë Majk me një foto të postuar në Instastory.

Më bukur se kaq vështirë se gjendet! Fansat dinë si t'a vlerësojnë artin. /intv.al/

WhatsApp_Image_2018-10-10_at_11.20.07.jpeg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028970241546631
    array(1) { ["section"]=> string(84) "majk-dhe-ylli-limani-ne-qiellin-e-shtate-kengetareve-u-dhurojne-8-milione-foto-74711" }