INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Lumi B, Ledri dhe Gjiko sjellin ‘Shtrejt’ [VIDEO]

Lumi B, Ledri dhe Gjiko sjellin ‘Shtrejt’ [VIDEO]

Publikuar më: 12:29 25-12-2017

Ata janë disa nga reperat më të pëlqyer dhe janë bërë sërish bashkë për të sjellë bashkëpunimin e radhës.

Ledri Vula, Lum Berisha dhe Gjiko, këtë herë sjellin këngën “Shtrejt”  e cila duket si një vazhdim i ‘Pablo’.

Ky projekt flet për miqësinë dhe lidhjet e ngushta në mes shokëve. Me një  prodhim të Big Bang Big reperat vijnë në një klip interesant.                                                           

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00413918495178
    array(1) { ["section"]=> string(50) "lumi-b-ledri-dhe-gjiko-sjellin-shtrejt-video-45807" }