INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Luana Vjollca “frymëzohet” nga Kim Kardashian. Kush duket më seksi? [FOTO]

Luana Vjollca “frymëzohet” nga Kim Kardashian. Kush duket më seksi? [FOTO]

Publikuar më: 18:15 10-08-2017

Hmm me siguri nuk e keni parë këtë detaj, kush duket më seksi, Luana apo Kim K?

Dje Luana Vjollca ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale. Në fotot dhe videot që ajo postoi në insta, ishte veshja e saj që ra shumë në sy, edhe pse e thjeshtë ajo dukej shumë seksi. Të gjithë e dimë që motrat Kardashian-Jenner janë disa nga vajzat më të ndjekura në botë jo vetëm në Instagramin e tyre por edhe për stilin dhe veshjet e tyre shumë të komentuara. Këtë herë një prej trendeve që Kim Kardashian ktheu në mode ishin pantallonat shik dhe sportive, të cilat kishte veshur moderatorja seksi Luana Vjollca, në mbrëmjen e kaluar. Mund ta shihni edhe këtë gjë nëpërmjet fotos më poshtë./intv.al/

luana_kimi_1.png

ishin keto pantallonat shik dhe sportive    

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 1.7315421104431
    array(1) { ["section"]=> string(74) "luana-vjollca-frymezohet-nga-kim-kardashian-kush-duket-me-seksi-foto-34343" }