INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Luana Vjollca bën veprimin për të cilin na kishte paralajmëruar! Për të gjithë ju që nuk e dini, ja ku ndodhet shpirti i saj në këto momente

Luana Vjollca bën veprimin për të cilin na kishte paralajmëruar! Për të gjithë ju që nuk e dini, ja ku ndodhet shpirti i saj në këto momente

Publikuar më: 21:01 15-03-2019

Luana Vjollca e kishte paralajmëruar. Pas pushimeve në Maldive që tërhoqën vëmendje të madhe mediatike, në ironizimet në komente me Ermal Mamaqin, moderatorja shkruante se: “Kjo nuk domethënë që fotot kanë mbaruar”.

Dhe në ditën e sotme, ajo ka nxjerrë një foto pikërisht nga Maldive-t. “Kisha harruar ta postoja këtë”- shkruante në përshkrim ajo.

Gjithashtu në “InstaStory”, Luana na e ka bërë të ditur se edhe pse në Tiranë fizikisht, me shpirt ajo është në Maldive.

Me një fustan të zi dhe tepër të shkurtër, Luana kthehet pas në kohët kur ndihej e bekuar nga dielli dhe në rehatinë e këndshme të pyjeve tropikale.

WhatsApp_Image_2019-03-02_at_17.32.17.jpeg

WhatsApp_Image_2019-03-15_at_19.00.32.jpeg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.003242015838623
    array(1) { ["section"]=> string(144) "luana-vjollca-ben-veprimin-per-te-cilin-na-kishte-paralajmeruar-per-te-gjithe-ju-qe-nuk-e-dini-ja-ku-ndodhet-shpirti-i-saj-ne-keto-momente-89229" }