INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Luana 'ka humbur' në Maldive, por Lorit nuk i interesoka fare! E paska mendjen 't'a kritikojë' dhe gjatë pushimeve [FOTO]

Luana 'ka humbur' në Maldive, por Lorit nuk i interesoka fare! E paska mendjen 't'a kritikojë' dhe gjatë pushimeve [FOTO]

Publikuar më: 21:16 23-06-2019

Pas një seozni të suksesshëm televiziv dhe klipeve të njëpasnjëshme, Luana ka vendosur të qetësohet me disa ditë pushime.

Dhe sigurisht që destinacioni do të ishin Maldivet. 

Moderatorja dhe këngëtarja ka postuar një foto ku shfaqet me rroba banjo dhe në super formë. Ajo ka marrë komplimenta të shumta, mirëpo në sy bie komenti i Lori Hoxhës.

"Po ça bën, ça bën", i komenton Lori ndërsa Luana ja kthen: "Ti mos flit fare".

erhgeth.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0079588890075684
    array(1) { ["section"]=> string(119) "luana-ka-humbur-ne-maldive-por-lorit-nuk-i-interesoka-fare-e-paska-mendjen-t-a-kritikoje-dhe-gjate-pushimeve-foto-96961" }