INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lorik Cana zbulon trailerin i filmit që mban emrin e tij…[FOTO-VIDEO]

Lorik Cana zbulon trailerin i filmit që mban emrin e tij…[FOTO-VIDEO]

Publikuar më: 16:12 05-12-2018

Lorik Cana ish-kapiteni i kombëtares shqiptare para pak kohësh bëri me dije se po punon për një film që mban emrin e tij. Tashmë xhirimet kanë përfunduar dhe ditën e sotme filmi që ka në qendër jetën e futbollistit, ka premierën e madhe.

Loriku bëri me dije lajmin nëpërmjet një postimi në profilin e tij në ‘Instagram’ ku zbulon edhe trailerin e filmit dokumentar. Futbollisti ka zgjedhur që të tregojë vetë historinë e jetës, duke zbuluar çdo hap të rëndësishëm të jetës së tij.

 

XDFHJJHKKDFTEDF.JPG

Në fillim dokumentari hapet me vendlindjen e Lorikut, Gjakovën, më pas vazhdon tek suksesi i madh në skuadrën e “PSG”. Në këtë film nuk kishte si të mungonte edhe periudha më e bukur e karrierës, pikërisht kombëtarja shqiptare.

Pjesë e dokumentarit janë bërë edhe personazhe të rëndësishëm për Lorikun, të cilët kanë zgjedhur të flasin për talentin shqiptar.

 

nghjkdghsd.JPG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0034210681915283
    array(1) { ["section"]=> string(73) "lorik-cana-zbulon-trailerin-i-filmit-qe-mban-emrin-e-tij-foto-video-80764" }