INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lori Hoxha tashmë edhe në muzikë? Ja si shprehet ajo, mos vallë sapo thumboi shumë këngëtare shqiptare? [FOTO]

Lori Hoxha tashmë edhe në muzikë? Ja si shprehet ajo, mos vallë sapo thumboi shumë këngëtare shqiptare? [FOTO]

Publikuar më: 18:08 14-09-2018

Lori Hoxha është një nga vajzat më me ndikim në vendin tonë. Trashëgimtarja e Top është kthyer në një model për vajzat e reja që ato të inspirohen me tendencat më të fundit të modës dhe se si mund të kurojnë imazhin e tyre. Bukuroshja tërheq gjithmonë vëmendje me postimet e saj në Instagram dhe shumë vajza tentojnë ta kopjojnë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto të ndryshme nga përditshmëria e saj dhe së fundmi është pyetur nga një ndjekës nëse do i futej muzikës dhe ajo nuk hezitoi të përgjigjej.

E ke menduar veten këngëtare? – ka qenë pyetja e dikujt prej ndjekësve.

“Nuk mund ta mendoj veten këngëtare. Këngëtare o je, o s’je. Unë nuk jam”, ka shkruar Lori Hoxha, duke thumbuar pak edhe vajzat shqiptare që iu futën muzikës edhe pse ndoshta nuk kanë patur shumë talent.

et.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.007835865020752
    array(1) { ["section"]=> string(111) "lori-hoxha-tashme-edhe-ne-muzike-ja-si-shprehet-ajo-mos-valle-sapo-thumboi-shume-kengetare-shqiptare-foto-71719" }