INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lori Hoxha publikon foton SEKSI, por fansat ''e masakrojnë'' për këtë detaj, ja çfarë i thonë [FOTO]

Lori Hoxha publikon foton SEKSI, por fansat ''e masakrojnë'' për këtë detaj, ja çfarë i thonë [FOTO]

Publikuar më: 18:53 14-09-2018

Lori Hoxha është një ndër vajzat më të komentuara në rrjete sociale, për stlilin e saj unik në të veshur, apo edhe në udhëtimet që shfaq në rrjetet sociale. Nëse hedh një sy nëpër komentet e fotove, duket se fansat janë të ndarë në dy grupime: ata që janë përbetuar të bëjnë komente negative për gjithçka dhe ata që e mbrojnë me mish e me shpirt fashionisten shqiptare.

Dhe e njëjta gjë ka ndodhur në foton e publikuar ditën e sotme nga Lori, por më shumë bien në sy komentet negative.

Lori në foto pozonte para pasqyrës, dhe komentuesit u kapën me buzët e saj. Disa nga komentet ishin: “ Shtrijë dhe pak buzët se i ke shtrirë pak.

Duket sikur fytyra juaj ka shkuar pak keq, ose ndoshta është mënyra si ju mbani kokën?

Operacionet që ke bërë, i kë bërë perfekt dhe bravo doktorëve, por buzër kësaj radhe, mos i ke bërë me shumë volum? S’të shkojnë.”

hoxa.png

HITA.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010411977767944
    array(1) { ["section"]=> string(98) "lori-hoxha-publikon-foton-seksi-por-fansat-e-masakrojne-per-kete-detaj-ja-cfare-i-thone-foto-71725" }