INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lori Hoxha paska një SEKRET që na e fsheh dhe atë e di vetëm djali i Sarës, vogëlushi London! Ç’të jetë vallë? [FOTO

Lori Hoxha paska një SEKRET që na e fsheh dhe atë e di vetëm djali i Sarës, vogëlushi London! Ç’të jetë vallë? [FOTO

Publikuar më: 18:58 11-06-2018

Lori Hoxha është një nga vajzat më me ndikim në vendin tonë. Trashëgimtarja e Top është kthyer në një model për vajzat e reja që ato të inspirohen me tendencat më të fundit të modës dhe se si mund të kurojnë imazhin e tyre. Lori është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpalos stilin dhe sharmin e saj e jo më kot numëron shumë ndjekës. Por aty na tregon edhe që është mjaft e lidhur me nipin e saj të vogël, London Noor.

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha është mjaft e lidhur me nipin e saj të vogël London Noor.

Gjatë ditës së sotme ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto nga pushimet e saj pak kohë më parë ku gjendej sëbashku me të voglin në krahë duke marrë një akullore. Krahas fotos së publikuar në rrjete sociale ajo ka shkruar:

“Kam kuptuar se më dhemb shpina dhe kur ata më kanë pyetur çfarë ndodhi unë gënjeva duke u thënë se nuk e dija, por në fakt të gjithë e dimë çfarë ndodhi ajo jo London,”-shkruan me humor Lori.

Përmes kësaj foto shohim Lorin mjaft në formë dhe sensuale e veshur me bikini.

lorihoxha1.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00082921981811523
    array(1) { ["section"]=> string(118) "lori-hoxha-paska-nje-sekret-qe-na-e-fsheh-dhe-ate-e-di-vetem-djali-i-sares-vogelushi-london-c-te-jete-valle-foto-61403" }