INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lori Hoxha e veshi e para dhe tani as Chiara Ferragni dhe as supermodelja e njohur nuk i rezistojnë dot [FOTO]

Lori Hoxha e veshi e para dhe tani as Chiara Ferragni dhe as supermodelja e njohur nuk i rezistojnë dot [FOTO]

Publikuar më: 14:27 07-09-2018

Ky fustan qenka magjik sepse pasi e veshi Lori Hoxha as dy vajza të tjera mjaft të njohura të showbiz-it nuk mundën t’i rezistonin dot.

Dhe sigurisht nuk mund t’i vëmë faj, madje i kuptojmë plotësisht.

Elegant, me efekt shkëlqyes për shkak të teminave gold, fustani i markës Versace, është me të vërtetë tundues për mos t’u veshur.

Fillimisht, ishte trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha ajo që zgjodhi ta veshë këtë fustan për ditëlindjen e saj, vitin e kaluar. Super stylish, elegante dhe nën efektin e shkëlqimit, ikona e stilit nuk gaboi edhe këtë herë me zgjedhjen e saj.

lori.png

Më pas, ishte blogerja e njohur italiane, Chiara Ferragni, e cila zgjodhi këtë fustan të Versace-s, për të festuar në një nga mbrëmjet në Ibiza, pak përpara ceremonisë madhështore të dasmës në Siçili.

ciara.png

Ndërsa tani, është radha e supermodeles Irina Shayk! Protagonistja absolute e pasarelave, në metropolet e botës, zgjodhi të njëjtin fustan(por në versionin e gjatë) për t'u shfaqur në eventin e modës "Daily Front Row Fashion Media Awards"!

irina.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0092840194702148
    array(1) { ["section"]=> string(114) "lori-hoxha-e-veshi-e-para-dhe-tani-as-chiara-ferragni-dhe-as-supermodelja-e-njohur-nuk-i-rezistojne-dot-foto-70775" }